Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Столяр - виробник декорацій 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією столяра - виробника декорацій 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: породи білого дерева; якість деревини різних порід дерева; призначення оздоблювальних матеріалів; різні способи оброблення дерева на деревообробних верстатах; правила оброблення лісоматеріалів електроінструментами; креслення та ескізи простої складності; рецептуру різних видів клею; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує за кресленням та ескізами столярні роботи середньої складності. Виготовляє та збирає елементи декорацій середньої складності із наступним оздобленням. Виготовляє та збирає декоративні меблі. Здійснює механічне оброблення деталей середньої складності на деревообробних верстатах із ручною та механічною подачею. Здійснює ремонт складних столярних виробів, заточування та налагодження ручного столярного інструменту.

Приклади робіт
Прямокутні каркасні колони, прості панельні двері, глухі віконні рами, поручні круглого і прямокутного перетину, фігурні грати, коробки криволінійного контуру, підвіконні дошки складного профілю - виготовлення.