Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Столяр - виробник декорацій 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією столяра - виробника декорацій 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: породи деревини та її вади; основи технології деревообробки; властивості столярного та казеїнового клею; способи застосування робочого різального та вимірювального інструменту; сорти лісоматеріалів основних твердих та м`яких порід деревини; основні правила викреслювання за ескізами нескладних шаблонів, деталей та сполучень; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує за кресленням та ескізами прості столярні роботи. Виготовляє, збирає та обробляє ручним способом з наступним оздобленням елементи простих декорацій та меблі. Здійснює механічне оброблення простих деталей на деревообробних верстатах з ручною та механічною подачею. Здійснює ремонт столярних виробів середньої складності.

Приклади робіт
Гратчасті полиці на кронштейнах, прямолінійні бар`єри з фільонками, прості віконниці, табурети - виготовлення. Шрифти та цифри із фанери - виготовлення.