Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Столяр - виробник декорацій 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи столярних робіт; типи простих деревообробних верстатів; призначення робочого та контрольно-вимірювального інструменту, що застосовується під час столярних робіт; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє та збирає сполучення у деталях декорацій із обробленням ручним способом. Виготовляє найпростіші меблі. Загострює та заправляє різальний інструмент. Готує столярний клей. Здійснює ремонт простих столярних виробів. Зачищує бруски та дошки після механічної обробки.

Приклади робіт
Столярні вироби - розбирання. Щити, підрамники, прямокутники із фанери для обшиття скрині, табурету, стандартної садової лавки, ящиків - виготовлення.