Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Столяр - виробник декорацій 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією столяра - виробника декорацій 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: типи та конструкції столярних виробів; будову та призначення різноманітних пристроїв для оброблення дерева; технологію механічного оброблення деревини; способи лицьового оздоблення поверхонь; креслення та ескізи середньої складності; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
За ескізами, кресленням та вказівкою художника виконує складні столярні роботи з виготовлення та збирання елементів декорацій. Обробляє складні деталі електроінструментами та на складних деревообробних верстатах з ручною та механічною подачею. Виготовляє складні сполучення. Здійснює реставрацію різноманітних меблів. Проводить роботи з підготовки та обчищення поверхонь під склеювання.

Приклади робіт
Колони із деревини з фігурним обтісуванням, віконні рами і двері із складними внутрішніми контурами та сполученнями, карнизи та поручні фігурного перетину - виготовлення. Портретні рами із цінних порід деревини, туалетні столики, слов`янські шафи - виготовлення, полірування.