Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Реквізитор 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією реквізитора 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення різних предметів реквізиту, меблів, драпіровок; техніку ремонту; правила зберігання, способи упакування та санітарної профілактики предметів реквізиту, меблів та драпіровок; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує прості за реквізитом вистави (програми) та репетиції на сучасну тематику. За вказівкою художника комплектує із фондів необхідний реквізит, меблі та драпіровки. За ескізами і вказівкою художника оформлює прості декорації реквізитом, меблями та драпіровками. Складає, упаковує та транспортує предмети цінного реквізиту та меблі. Здійснює нескладний ремонт предметів реквізиту, меблів та драпіровок безпосередньо під час вистав (програм) та репетицій.