Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Реквізитор 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією реквізитора 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні стилі реквізиту, меблів, драпіровок; призначення та застосування фарб; основні елементи бутафорських, шпалерно-драпірувальних та столярних робіт; призначення оздоблювальних матеріалів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує середньої складності за реквізитом вистави (програми) та репетиції. За вказівкою художника комплектує із фондів необхідний реквізит, драпіровки та меблі. За ескізами та вказівкою художника оформлює декорації середньої складності меблями, предметами реквізиту та драпіровками. Здійснює придбання та зберігання вихідного реквізиту. Згідно з вимогами створює фактуру реквізиту.