Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Реквізитор 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією реквізитора 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: креслення та схеми розміщення реквізиту; основи шпалерно-драпірувальних, столярних та бутафорських робіт; реквізит і драпіровки різних стилей і епох; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує складні за реквізитом вистави (програми) та репетиції. За ескізами та вказівками художника оформлює складні декорації меблями предметами реквізиту, драпіровками. Роз`єднує на частини реквізиторські меблі великого габариту та здійснює монтування частин на шпильки. Комплектує фонди необхідним реквізитом, меблями, драпіровками. Бере участь у розробці креслень та схем для оформлення декорацій реквізитом, меблями та драпіровками. Керує роботою реквізиторів більш низької кваліфікації.