Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку
Інструкція для посади "Спікальник стрічкових осердь 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку", що затверджений наказом міністерства промислової політики України N 288 від 11.08.1998. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження устаткування; розкладання, складання та вичищання камери спікання; призначення та характеристику роботи магнітопроводів; правила користування спеціальними пристроями та контрольно-вимірювальним інструментом середньої складності; температурні режими устаткування; загальні знання з електро- і радіотехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Згинає, спікає та виконує термічне оброблення однофазних магнітопроводів та внутрішніх пакетів для всіх трифазних магнітопроводів середньої складності на автоматах, напівавтоматах та спецпристроях зі стрічкової електромагнітної сталі за встановленим технологічним процесом.