Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку
Інструкція для посади "Спікальник стрічкових осердь 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку", що затверджений наказом міністерства промислової політики України N 288 від 11.08.1998. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову автоматів, напівавтоматів, спікальних верстатів, універсального устаткування та установок, електричну схему налагодження устаткування, яке застосовує; будову, призначення та умови застосування складного контрольно-вимірювального інструменту та приладів; електромагнітну характеристику стрічкових осердь; основи знань з електро- і радіотехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Згинає, спікає та виконує термічне оброблення складних спеціальних та дослідних взірців однофазних та трифазних магнітопроводів зі сталевої електротехнічної стрічки на спеціальному устаткуванні з повним додержанням технологічного процесу та режимів спікання та термооброблення.