Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку
Інструкція для посади "Спікальник стрічкових осердь 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 47. Виробництво радіоапаратури та апаратури провідного зв'язку", що затверджений наказом міністерства промислової політики України N 288 від 11.08.1998. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та правила експлуатації устаткування, яке обслуговує, та правила користування пристроями та інструментом, які застосовує; принцип роботи та правила користування приладами для виміряння температури та режимів роботи в електропечах; правила підготовки устаткування до роботи; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Згинає, спікає та виконує термічне оброблення простих однофазних магнітопроводів на напівавтоматах, автоматах та спецпристроях із стрічкової електротехнічної сталі. Готує устаткування до роботи та стежить за режимом роботи напівавтоматів, автоматів та спецпристроїв.