Категорія - Робітники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Інструктор тиру", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійна (військова) освіта. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: керівні документи щодо звіту, охорони зброї, боєприпасів та матеріальних цінностей; матеріальну частину зброї, основи навчання стрільбі, норми та правила безпеки під час стрільби, правила пожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює навчання населення стрільбі із малокаліберної і пневматичної зброї. Забезпечує збереженість зброї, боєприпасів, майна, господарського інвентарю, його відновлення та ремонт, дотримання норм та правил безпеки під час стрільби. Стежить за наявністю та відповідністю протипожежних заходів, за санітарним станом приміщень та прилеглих територій. Несе відповідальність за виконання затвердженого плану доходів тиру.