Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Електромеханік з обслуговування світлотехнічного устаткування систем забезпечення польотів 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромеханіка з обслуговування світлотехнічного устаткування систем забезпечення польотів 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи електротехніки, телемеханіки та електроніки; конструктивну будову та призначення регуляторів яскравості, схем телекерування та автоматичного регулювання яскравості вогнів, схем автоматичного включення резервного електроживлення; будову та принцип роботи складних реле, еталонних приладів і приладів електронної системи; правила обслуговування і налагодження електронних та електроімпульсних установок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує світлотехнічне устаткування систем посадки з вогнями високої інтенсивності. Обслуговує та налагоджує світлотехнічну апаратуру, застосовувану у світлотехнічних системах посадки літаків, а також електронні та електронно-імпульсні установки. Обслуговує, налагоджує та регулює тиристорні регулятори яскравості (у т.ч. у системах ОМИ), апаратуру автоматизованою за III ступенем дизель-генераторів. Обслуговує регулятори яскравості, схеми автоматичного регулювання яскравості дистанційного керування вогнями світлотехнічних систем посадок. Обслуговує, налагоджує та регулює схеми автоматичного включення резервного електроживлення об'єктів радіосвітлотехнічного забезпечення польотів літаків, електричні, еталонні та електронні прилади.