* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів
Інструкція для посади "Вальцювальник косметичної маси 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів", що затверджен Державним комітетом України з харчової промисловості 01.01.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режим вальцювання косметичної маси; основні властивості косметичної маси та вимоги до її перероблення; характерні ознаки косметичних мас за зовнішнім виглядом; органолептичні способи та методи визначення якості провальцьованих мас; будову, правила експлуатації вальцьових протиральних сит.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес вальцювання косметичної маси на протиральних ситах та вальцях для досягнення однорідності та потрібної консистенції маси. Веде органолептичний контроль за якістю одержуваної косметичної маси. Регулює за допомогою контрольно-вимірювальних приладів температурний режим, подавання води на вальці. Відбирає проби. Завантажує устаткування масою. Регулює роботу протиральних та вальцьових сит, залежно від перебігу процесу вальцювання, зміненням зазору між валками. Виявляє та усуває несправності в роботі обслуговуваного устаткування.