* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник обкатної машини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології нагрівання та обкатки заготовок; будову та принцип роботи устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості балонів, що обкатуються, труб; правила маркування та клеймування; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес обкатки днищ та горловин балонів, під тиск до 10 МПа, кулевих балонів, днищ запобіжних колпаків, усіх видів заготовок роликів для конвеєрів на обкатних машинах під керівництвом вальцювальника обкатної машини вищої кваліфікації. Керує механізмами обкатної машини, кріпить балони, труби і ковпаки у ній. Стежить за роботою обкатного інструменту та очищенням його від окалинц. Бере участь у заміні обкатного інструменту. Готує гідроустановку та дистрибутори для виробництва пережимів. Завантажує заготовку в нагрівальний пристрій, обкатну машину, преси гофрування та роздування, вивантажує балони із преса. Клеймує, маркує та укладає балони. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується. Бере участь у його ремонті.