* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник калібрувального стана 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника калібрувального стана 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес калібрування труб; правила налагодження та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; технологічний інструмент, що використовується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес калібрування труб, що надходять з трубоелектрозварювальних станів, що випускають труби з зовнішнім діаметром від 10 мм до 60 мм, станів зварювання труб під шаром флюсу, станів зварювання труб токами високої або радіотехнічної частоти. Стежить за роботою стана, станом валків і механізмів. Замінює валки та проводки. Перевіряє стан поверхні та розміри труб. Налагоджує стан на заданий розмір труб. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.