Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач активних мас 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією готувача активних мас 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження агрегатів та механізмів різних типів; будову, призначення і правила застосування складного та точного інструменту і приладів; правила підрахунку кількості компонентів, способи їх дозування та порядок завантаження; температурний режим процесів; способи коректування консистенції активних та електропровідних мас і визначення їх готовності; правила зберігання та транспортування сировини і готового продукту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує пастоподібні, порошкоподібні активні та електропровідні маси з частою заміною номерів активних та електропровідних мас. Готує активні та електропровідні маси для дослідних взірців акумуляторів і елементів металокерамічної та фольгової технології. Керує різними агрегатами та механізмами. Підналагоджує агрегати в процесі роботи. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.