Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач активних мас 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією готувача активних мас 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: процес виробництва пастоподібних та порошко-подібних активних та електропровідних мас на напівавтоматах; будову, кінематичні схеми та способи підналагодження; налагодження та змащування напівавтоматів; правила роботи пультів керування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує пастоподібні, порошкоподібні активні та електропровідні маси для хімічних джерел струму на напівавтоматах з елементами автоматики. Стежить за показаннями приладів. Підраховує кількість компонентів, їх дозування та завантажує їх. Періодично змащує, підналагоджує та налагоджує напівавтомати.