Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач активних мас 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією готувача активних мас 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи під налагодження сушильних та інших агрегатів; будову універсальних та спеціальних пристроїв, контрольно-вимірювальних приладів середньої складності; рецептуру активних мас, які застосовує; способи дозування та завантаження компонентів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує пастоподібні, порошкоподібні активні та електропровідні маси. Готує активні маси для металокерамічної та фольгової технології під керівництвом готувача активних мас більш високої кваліфікації. Відновлює рудний концентрат та окис заліза у трубчастих або обертових печах безперервної дії. Сушить окис заліза у камерних та вакуумних сушилах. Ущільнює агломератні маси. Керує пусковою та контрольною апаратурою агрегатів для готування активних мас. Маркує та паспортизує активні маси. Підналагоджує агрегати в процесі роботи.