* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний механік з приладів та електроустаткування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні знання з авіаприладового та електроустаткування, а також правила технічної експлуатації та технічного обслуговування приладів та електроустаткування повітряних суден, на яких працює; характерні експлуатаційні особливості та несправності; функціональні схеми авіаприладового та електроустаткування; призначення літакових установок і контрольно-вимірювальних приладів, що підлягають перевірці, і правила догляду за ними; застосовувані під час технічного обслуговування устаткування основні матеріали, деталі, агрегати та їх маркування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує підготовчо-заключні роботи з технічного обслуговування приладів та електроустаткування повітряних суден. Виконує під керівництвом робітника вищої кваліфікації нескладні роботи з технічного обслуговування та усуває прості несправності - зовнішній огляд приладів із землі, очищення їх від пилу, бруду, снігу; знімання та встановлення заглушок на трубопроводи; заміну несправних ламп та інші роботи.