* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник просочування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний режим просочування; будову, принцип роботи основного і допоміжного устаткування; технічні вимоги на готову продукцію, сировину та напівфабрикати; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес просочування під час виготовлення вати "Дента" або виконує окремі операції технологічного процесу просочування тканини, паперу, заготовок, волокна, пергамінового полотна, кордного та віскозного шнура, склополотна, хімвбирачів, електродів просочувальними матеріалами і матеріалів медичного призначення дезинфікуючими або лікувальними речовинами відповідно до технологічних інструкцій. Готує та завантажує просочувальні матеріали та матеріали, які просочуються, в ванни, автоклави, реактори. Вивантажує та знімає готовий продукт. Відбирає проби. Готує устаткування до ремонту. Обслуговує устаткування.