Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст мостового перевантажувача 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста мостового перевантажувача 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації мостових перевантажувачів; методи усереднення вугілля; марки вугілля; помарочне розміщення вугілля на складі; правила складування та забирання вугілля зі штабелів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує мостовим перевантажувачем вантажопідйомністю понад 25 т під час розташування та штабелювання вугілля на території складу. Виконує роботи з усереднення вугілля на території складу. Транспортує вугілля з первинних штабелів або естакади в основні штабелі та з основних штабелів у вуглепідготовку. Виявляє та усуває несправності в роботі перевантажувача, що обслуговується, виконує його ремонт.

Спеціалізація
Помічник машиніста мостового перевантажувача тарифікується на 2 розряди нижче машиніста, під керівництвом якого він працює.