Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник одержання високотемпературного пеку 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес одержання пеку; принцип роботи установки одержання високотемпературного пеку; методи та способи визначення температури розм'якшення пеку; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні технологічного процесу одержання високотемпературного пеку. Обслуговує смоляні та пекові насоси. Перемикає крани на пекопроводах. Відбирає проби для визначення температури розм'якшення пеку. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.