Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Зшивальник металевих сіток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови на зшивання та характеристику усіх сортів та номерів металевих і комбінованих сіток, що підлягають зшиванню; діаметри прутків, що застосовуються для зшивання сіток; основні властивості зшивних та обмотувальних ниток дроту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зшиває ручним способом дріт за першу або другу утокову нитку одинарних і кручених металевих сіток до 22 номера, а комбінованих - до 14 номера з обпаяними або обметаними кінцями в безперервне полотно відповідно до технічних умов. Обметує кінці і виконує петельні шви у сіток, що не підлягають зшиванню, до 14 номера.