Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Зшивальник металевих сіток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією зшивальника металевих сіток 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови на зшивання та характеристику усіх сортів і номерів капронових сіток; конструкцію шва залежно від сорту та номеру сітки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зшиває ручним способом дріт за першу або другу утокову нитку капронових сіток, одинарних та кручених металевих сіток з 24 номера, а комбінованих - з 16 номера з обпаяними або обметаними кінцями в безперервне полотно згідно з технічними умовами. Обметує кінці та виконує петельні шви у сіток, що не підлягають зшиванню, з 16 номера.