* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник-екстракторник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес замочування кукурудзяного зерна; будову замочувальної станції; вимоги до якості замоченого зерна; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; методи контролю якості замочування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес замочування кукурудзяного зерна в чанах замочувальної станції під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Завантажує кукурудзяне зерно в чани. Подає сірчисту кислоту. Перекачує воду по замочувальній станції. Отримує і перекачує кукурудзяний екстракт. Регулює подачу замоченого зерна на переробку, пари для підігрівання води. Бере участь у ремонті устаткування. Спостерігає за режимом замочування візуально і за показаннями контрольно-вимірювальних приладів.