Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Контролер у виробництві електроізоляційних матеріалів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови на сировину, напівфабрикати та готову продукцію; правила та способи приймання та контролю матеріалів; устаткування та технологічний процес виробництва на дільниці, яку обслуговує; правила роботи на високовольтних установках; призначення та правила користування контрольно-вимірювальним інструментом; види браку та способи його усунення; правила оформлення результатів контролю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає та контролює склотканини, лакотканини, просочені бавовняні та скляні тканини, папір та електроізоляційні трубки. Випробовує лакотканини та склолакотканини на пробивну напругу на високовольтних установках потужністю до 15 кВт. Перевіряє маслостійкість, бензостійкість та швидкість розклеювання лакотканин та склотканин. Визначає вміст смоли легких та розчинних речовин у просочених бавовняних та скляних тканинах, папері. Контролює технологічний процес виготовлення матеріалів. Визначає метраж лакотканин і склолакотканин та ширину полотна. Відбраковує матеріали за зовнішнім виглядом. Класифікує брак за видами та своєчасно вживає заходів щодо його усунення. Оформляє записи результатів контролю.