Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Глазурувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією глазурувальника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію глазурування кондитерських виробів вручну з нанесенням візерунка; вимоги до якості глазурі та корпусів виробів; способи приготування глазурі, її склад.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Глазурує кондитерські вироби вручну з нанесенням встановленого візерунка. Підігріває до встановленої температури і розмішує глазур, надає їй необхідної консистенції, додає в помадну глазур есенції та барвники. Завантажує глазуровані вироби в холодильну шафу. Подає охолоджені вироби до вагів або на наступні операції. Підносить та укладає корпуси виробів вручну на полотно глазурувальної машини, відбраковує нестандартні корпуси.