* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Глазурувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією глазурувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології глазурування різних кондитерських виробів на агрегатах і машинах; вимоги до якості виробів, що надходять на глазурування, і готової продукції; принцип роботи обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес глазурування різних кондитерських виробів на агрегатах і машинах різних систем під керівництвом глазурувальника вищої кваліфікації. Бере участь у підготовці обслуговуваного устаткування до роботи. Стежить за безперервним подаванням глазурі та корпусів виробів до машин, роботою саморозкладача, щільністю укладання корпусів на стрічку транспортера, проходженням виробів через глазурувальний механізм і охолоджувальну шафу. Регулює роботу повітроподавального механізму.