* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Глазурувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією глазурувальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та технологічний режим глазурування кондитерських виробів різних видів на агрегатах і машинах; вимоги до глазурі та готових виробів; норми витрат глазурі залежно від виду глазурованих виробів; будову глазурувального агрегату, правила його експлуатації; правила регулювання швидкості транспортерів і роботи механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес глазурування різних кондитерських виробів на агрегатах і машинах різних систем. Готує обладнання до роботи, перевіряє рух транспортера, глазурувального механізму й охолоджувальних пристроїв. Темперує глазур і завантажує глазурувальні машини. Пускає та зупиняє живильні насоси. Стежить за в'язкістю глазурі. Регулює швидкість руху розподільного, сітчастого та охолоджувального транспортера. Регулює повітроподавальний механізм для одержання шару шоколадної глазурі визначеної товщини та з хвилеподібною поверхнею виробів. Визначає відсоток глазурі в цукерках відповідно до встановлених стандартів.