Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст шоколадообробних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією шоколадника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режим оброблення шоколадних мас; будову та правила експлуатації шоколадообробних машин; схему комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес конширування (оброблення) шоколадних мас під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Завантажує шоколадну масу в шоколадообробні машини. Додає есенції та масло какао відповідно до рецептури. Контролює дотримування технологічного регламенту і закінчення процесу оброблення. Вивантажує шоколадну масу за допомогою насосів і передає на подальше дороблення.