* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник осадження глютену 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний режим осадження глютену; методи роботи і способи одержання згущеного глютену стандартної концентрації; правила контролю рідкого і згущеного глютену.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес осадження /згущення/ глютену. Заповнює відстійники глютеном за встановленим графіком їх роботи. Спускає та перекачує освітлену рідину після відстою без пропускання глютенової суспензії в освітлену воду. Спускає у збірники відстояний глютен, перекачує його насосом у фільтр-пресове і вакуум-фільтрове відділення. Контролює одержання глютену стандартної концентрації за результатами аналізів і органолептично. Пускає і зупиняє устаткування. Чистить, промиває відстійники розчином антисептика. Усуває несправності у роботі апаратури.