Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромеханік поштового устаткування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромеханіка поштового устаткування 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила технічної експлуатації поштового устаткування середньої складності, будову і принцип дії обслуговуваного устаткування; основи електротехніки; способи розбирання і складання вузлів поштового обслуговуваного устаткування; принцип дії електроприладів устаткування; порядок складання дефектних відомостей на ремонт устаткування; інструкцію з правил безпечного виконання робіт на обслуговуваному устаткуванні.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування поштового устаткування середньої складності (автоматів з продажу листівок, конвертів, газет, автоматів по прийому рекомендованих листів, машин для зварювання полімерних плівок, машин електромеханічних для обробки грошових переказів, маркувальних машин, пачкообв'язуючих і штемпелювальних машин, установок для напівавтоматичного сортування, установок для сортування посилок і газетних пачок, електромеханічних касових апаратів, скидачів вантажів усіх типів, підйомників вертикально-горизонтальних, транспортерів усіх типів тощо). Виконує поточний ремонт, регулювання механічної та електричної частин обслуговуваного устаткування, здійснює його демонтаж і випробування. Виконує капітальний ремонт, монтаж, налагодження механічної та електричної частин простого поштового устаткування. Складає дефектну відомість на поточний і капітальний ремонт.

Приклади робіт
Поточний ремонт і випробування установки для сортування посилок і пачок преси. Капітальний ремонт маркувальної машини.