Категорія - Робітники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Електромеханік поштового устаткування 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромеханіка поштового устаткування 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила технічної експлуатації складного поштового устаткування; будову, електричні і кінематичні схеми обслуговуваного поштового устаткування; способи виконання ремонту, монтажу складного поштового устаткування і методи відновлення і зміцнення спрацьованих деталей; правила користування складними контрольно-вимірювальними приладами; інструкцію з правил безпечного виконання робіт на обслуговуваному устаткуванні.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування складного поштового устаткування (машин листосортувальних автоматичних і напівавтоматичних, машин для автоматичного лицювання і штемпелювання письмової кореспонденції, машин електронних для обробки грошових переказів, пристроїв для знаходження індексу, електронних контрольно-касових апаратів тощо). Виконує поточний ремонт, регулювання механічної і електричної частини обслуговуваного устаткування, здійснює його демонтаж і випробування. Виконує капітальний ремонт, монтаж, налагодження механічної та електричної частин поштового устаткування середньої складності.

Приклади робіт
Поточний ремонт напівавтоматичної листосортувальної машини. Капітальний ремонт машини для зварювання полімерних плівок.