Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач винної сировини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача винної сировини 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію перероблення виноградної та плодово-ягідної сировини на автоматичних лініях; будову та правила експлуатації автоматичних ліній, контрольно-вимірювальних приладів, пульта керування; причини, які викликають погіршення якості продукції, перевищення граничних норм втрат, зменшення виходу готової продукції та заходи щодо їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання соку, сусла, м'язги способом перероблення виноградної та плодово-ягідної сировини на автоматичних лініях з пульта керування: миття, подрібнення сировини, відділення соку, пресування м'язги, видалення з виробничого приміщення гребенів і вичавків, перекачування соку і сусла на відстій, направлення сировини для перероблення на технологічні лінії. Контролює виконання технологічного режиму перероблення винної сировини, дотримання витрат сировини та виходу готової продукції, безперебійну роботу обслуговуваного устаткування. Запобігає та усуває причини, які викликають погіршення якості продукції, перевищення граничних норм втрат, зменшення виходу готової продукції, зниження потужності лінії.