Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст-регулювальник 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста-регулювальника 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, будову і взаємодію вузлів та деталей у машинах усіх систем, що входять до складу лінії; будову електронних приладів, правила користування ними; правила і порядок технічного нагляду та експлуатації, кінематичну й технологічну схеми обслуговуваного устаткування лінії; правила регулювання та ремонту устаткування, слюсарну справу в межах робіт, які виконує; читання креслення; нормативно-технічну документацію на продукцію, сировину і матеріали.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення та пакування тютюнових виробів на машинах різних систем, які входять у потоково-механізовані лінії. Координує роботу механізмів, забезпечує безперебійну роботу устаткування лінії відповідно до вимог нормативно-технічної документації. Регулює роботу устаткування та механізмів у разі спільної роботи машин різних систем. Додержується технологічного режиму для кожного виду і сорту тютюнових виробів згідно з технологічними інструкціями. Змінює формати цигарок та сигарет, які виробляє. Контролює хід технологічного процесу. Зважує, вимірює діаметр і всі параметри готового продукту. Готує і перевіряє перед пуском обслуговуване устаткування, виявляє та усуває несправності в його роботі, чистить і змащує. Ремонтує машини й вузли лінії. Веде облік надходження і витрат сировини та матеріалів. Керує роботою бригади.