Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Машиніст-таблетувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виготовлення таблеток; призначення та властивості таблетувальних медикаментів, вимоги до них; принцип роботи таблетувальної машини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції з виготовлення таблеток у виробництві галенових, вітамінних, фармацевтичних препаратів або препаратів для зубопротезування. Готує, розраховує, дозує і завантажує підготовлені медикаменти до бункеру таблетувальної машини. Розбирає, чистить та змазує штампи. Вивантажує, відбирає проби та візуально контролює якість таблеток. Просіває, упаковує в тару і здає. Веде технічну документацію. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту.