Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Машиніст-таблетувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста-таблетувальника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виготовлення таблеток; будову та принцип роботи таблетувальних машин різних конструкцій; призначення та властивості таблетувальних медикаментів та вимоги до них; правила відбирання проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє таблетки у виробництві галенових, вітамінних або фармацевтичних препаратів або препаратів для зубопротезування. Налагоджує та обслуговує таблетувальні машини різних конструкцій. Розбирає, чистить та змазує штампи. Готує, розраховує, дозує та завантажує підготовлені медикаменти до бункеру таблетувальної машини. Готує тару до роботи і доглядає за нею після закінчення роботи. Вивантажує готові таблетки у тару. Відбирає проби та візуально контролює якість таблеток. Веде технічну документацію. Обліковує витрати медикаментів та вихід готових таблеток. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту. Координує роботу машиністів-таблетувальників нижчої кваліфікації.