Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст-транспортувальник гарячого металу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи електровізка, що обслуговується; види, властивості та якість мастильних матеріалів; правила перевезення рідкого металу; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує електровізком під час транспортування ковшів з металом до машин безперервного лиття заготовок, під час подавання гарячого металу до прокатних станів; розливним візком вантажопідйомністю до 50 т, або візковим конвеєром під час розливання сталі у виливниці на канаві. Кантує ковші та транспортує їх під час ремонтів. Очищує та змащує вузли тертя. Бере участь у ремонті електровізка.