Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст-транспортувальник гарячого металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста-транспортувальника гарячого металу 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавлення та розливання сталі; будову та правила технічної експлуатації візків, що обслуговуються; електричну схему керування візків, що обслуговуються; графіки заливання чавуну в конвертори і випуску сталі з конвертора.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує заливним чавуновозним візком вантажопідйомністю до 450 т на подаванні та заливанні чавуну в конвертори; розливним візком вантажопідйомністю 50 т і більше під час розливання сталі в виливниці на канаві. Керує зливковозом під час транспортування гарячих зливків від нагрівальних колодязів до прийомного рольгангу блюмінгів та слябінгів. Керує шлаковозним або домкратним візком з транспортування шлакових чаш або конверторних піддонів.