Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст-транспортувальник гарячого металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста-транспортувальника гарячого металу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила технічної експлуатації сталевозного та чавуновозного візка і машини з транспортування ковшів з рідкими феросплавами, електричні та кінематичні схеми керування ними.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує заливним чавуновозним візком вантажопідйомністю 450 т і більше на подаванні та заливанні чавуну в конвертори. Керує сталевозним візком на подаванні до конверторів порожніх сталерозливних ковшів для прийому сталі з конвертора і подавання їх на розливний проліт для розливання сталі в виливниці. Керує машиною з транспортування ковшів з рідкими феросплавами до конверторів та печей в процесі виробництва ферохрому методом змішування розплавів. Доглядає за устаткуванням, що обслуговується.