Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст фільтроробних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста фільтрувальних машин 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виготовлення фільтрувальних мундштуків з ацетатного волокна; будову та взаємодію основних частин і вузлів обслуговуваних машин; вимоги до якості фільтрувальних мундштуків, ацетатного волокна і паперу, пластифікатора та інших допоміжних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення фільтрувальних мундштуків шестикратної довжини для виробництва сигарет з фільтрувальними мундштуками з ацетатного волокна. Регулює машину, усуває дрібні несправності в її роботі, чистить вузли машини від паперового й ацетатного пилу, клею та пластифікатора. Заправляє ацетатний джгут, пластифікатор, клей, папір в машину. Контролює якість і розміри виготовлених фільтрувальних мундштуків.