Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст фільтроробних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виготовлення фільтрувальних мундштуків; принцип роботи, призначення основних частин та вузлів фільтроробної машини; вимоги до якості фільтрувальних мундштуків, фільтрувального паперу і допоміжних матеріалів; причини виникнення браку; види несправностей у роботі устаткування і способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення фільтрувальних мундштуків шестикратної довжини для виробництва цигарок та сигарет з фільтрувальними мундштуками. Візуально стежить за роботою машини, електроблокуванням та якістю продукції. Заправляє машини фільтрувальним папером, стежить за додержанням довжини, діаметра і якістю обрізу фільтра. Укладає фільтрувальні мундштуки у каретки і складає їх у відповідному місці. Змащує, чистить машину й усуває дрібні несправності в її роботі.