Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний технік з паливно-мастильних матеріалів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією авіаційного техніка з паливно-мастильних матеріалів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, основні технічні дані, принципові та монтажні схеми устаткування та пристроїв об'єктів авіаційного паливозабезпечення і систем централізованого заправлення повітряних суден авіаційним паливом; технологію проведення регулювання і перевірки робіт устаткування, способи усунення несправностей; відбір проб з авіаційної техніки та аварійних об'єктів; правила і терміни перевірки вимірювальних засобів показників якості, обліку і методику проведення повного аналізу авіаційних паливно-мастильних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує технічне обслуговування та експлуатацію гідрантних регуляторів і приєднувальних колонок систем централізованого заправлення повітряних суден авіаційним паливом і об'єктів авіаційного паливозабезпечення. Перевіряє роботу знижених пробовідбірників авіаційного палива, пристрою для виміру рівня авіаційного палива в резервуарах, плаваючого забірного пристрою, хлопавки з керуванням. Центрує насоси та електродвигуни. Проводить гідравлічні випробування на стенді напірних рукавів, застосовуваних для заправлення авіаційної техніки. Визначає якість авіаційних паливно-мастильних матеріалів. Складає графіки проведення регламентних робіт технологічного і спеціального устаткування об'єктів авіаційного паливозабезпечення.