Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Ґрунтувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією ґрунтувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес ґрунтування та сушіння напівфабрикату; принцип роботи ґрунтувальної машини або аґреґату; призначення ґрунтів; асортимент продукції, яка виробляється; міри щодо запобігання та усунення браку; технічні умови на ґрунтувальні матеріали; правила реґулювання процесу; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес ґрунтування на верстаті або ґрунтувальному аґреґаті та машині під керівництвом ґрунтувальника вищої кваліфікації при ґрунтуванні гліфталевого лінолеуму на ґрунтувальному аґреґаті, тканини на ґрунтувальній машині, барабані, паперу на баритажній машині. Готує устаткування та інструмент до роботи. Встановлює та заправляє рулон напівфабрикату в машину. Стежить за рівномірним надходженням ґрунту та якістю ґрунтування. Регулює температуру, тиск за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Веде технологічний процес накатування на барабан, сушіння та намотування. Стежить за натягненням полотна, паперу та якістю намотування. Зшиває полотно на обривах. Виконує роботи щодо регулювання та настроювання устаткування. Приймає устаткування з ремонту.

Приклади робіт
Лінолеум пергаміновий - ґрунтування на верстаті.