* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник просочування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника просочування 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний режим просочування; способи регулювання процесу; будову устаткування, живильних пристроїв, контрольної апаратури; правила ліквідації неполадок устаткування; технічні вимоги на готову продукцію, сировину та напівфабрикати; правила відбору проб; методику виконання аналізів; основи автоматики та електротехніки; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес просочування фрикційних кілець, стрічок, набивок та інших азбестових технічних виробів з наступним виконанням процесів сушіння та каландрування або веде процес просочування тканин, паперу, заготовок, волокна, пергамінового полотна, кордного та віскозного шнура, склополотна, склонитки та склострічок, хімвбирачів, електродів, фільтрувальних патронів циліндричної форми просочувальними матеріалами та матеріалів медичного призначення дезинфікуючими або лікувальними речовинами з одночасним керівництвом апаратниками нижчої кваліфікації або веде технологічний процес просочування різних матеріалів на автоматичній лінії з дистанційного пульта керування під керівництвом апаратника вищої кваліфікації.