Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник електромагнітних осердь 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову намотувального устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування простих пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів; найменування та маркування трансформаторних сталей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує осердя з трансформаторної сталі вагою до 12 кг на намотувальних верстатах з застосуванням простих пристроїв. Намотує смуги на барабан.

Приклади робіт
Осердя для масляних вимикачів - намотування. Осердя для шинних трансформаторів та трансформаторів лабораторного типу - намотування.