Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник електромагнітних осердь 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка па виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника електромагнітних осердь 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи намотувального устаткування, яке обслуговує; призначення та умови застосування спеціальних пристроїв та точкового апарату; режими зварювання смуг; основи знань з електротехніки в обсязі роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує осердя з трансформаторної сталі вагою понад 12 кг на намотувальних верстатах із застосуванням спеціальних пристроїв. Зварює смуги у стрічку на точковому апараті.

Приклади робіт
Осердя для масляних вимикачів - намотування з точковим приварюванням листів.