Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник електроізоляційних виробів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника електроізоляційних виробів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та правила роботи на однопозиційних та багатопозиційних верстатах та автоматах; правила та способи регулювання режимів намотування; режими випікання та норми витрат матеріалів; способи приготування графітових розчинів; технічні вимоги до електроізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес намотування електроізоляційних виробів та осердь із твердою ізоляцією для кістяків вводів на однопозиційних та багатопозиційних верстатах і автоматах. Терморадіаційно випікає матеріали в процесі намотування. Визначає товщину намотування для нанесення графітового обкладення за допомогою автоматичного друкувального пристрою. Регулює швидкість намотування. Підбирає відстань між випромінювачем та оправкою. Контролює напругу на випромінювачі та час знімання намотаного матеріалу з оправки.