Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Сушильник дріжджів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сушильника дріжджів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва хлібопекарських дріжджів; стандарт на дріжджі, будову та принцип роботи сушарки і контрольно-вимірювальних приладів; причини і види браку, методи запобігання йому й усування; методику проведення нескладних аналізів; характер несправностей, які потребують аварійної зупинки сушарки та порядок такої зупинки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює операції технологічного процесу сушіння пресованих хлібопекарських дріжджів нагрітим повітрям у киплячому шарі на сушарках; веде процес гранулювання дріжджів, дозує подавання в сушарку, контролює параметри процесу сушіння. Забезпечує одержання сухих дріжджів заданої вологості. Запобігає та ліквідує причини відхилень від норм технологічного процесу. Веде записи у виробничому журналі. Обслуговує основне та допоміжне устаткування, здійснює його миття і дезінфекцію.