Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Сушильник елементного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією сушильника елементного виробництва 1 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову спеціальних сушильних агрегатів (з різноманітними видами обігрівання) для сушіння марганцевої руди; будову контрольно-вимірювальних та регулювальних приладів; призначення сушіння марганцевої руди та вимоги до неї після сушіння; послідовність підготовчих та заключних операцій сушіння; правила зберігання марганцевої руди; основні властивості матеріалів, які обробляє.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить марганцеву руду в спеціальних сушильних агрегатах різних конструкцій. Готує сушильні агрегати до процесу сушіння. Нагріває повітря сушарки до визначеної температури. Вмикає та вимикає сушильний барабан та вентилятор. Регулює подавання руди до приймального бункера сушарні. Визначає вологість руди та закінчення процесу сушіння.